Anunt angajare – Expert acreditare – ROHU 374

Fundația Diaspora oferă spre ocupare un post de Expert Acreditare Cursuri de Formare pe o perioadă determinată de 9 luni, cu o fracțiune de normă de 4 ore pe zi.

Cerinţele candidatului:

Studii superioare;

 Capacitate de organizare şi planificare;

 Fluenţă verbală;

 Personalitate dinamică, comunicativă, organizată, analitică;

 Loialitate şi confidenţialitate;

Descrierea postului :

 Obținere acreditare pentru cursurile oferite de Fundație în cadrul proiectului ROHU 374

 Întocmește dosarul pentru acreditare

 Ține legătura cu organele Acreditare

 Colaborează cu echipa de proiect a Fundației.

 Participă la întâlnirile de lucru

 Asigură un flux informațional eficient către Fundație;

Candidaţii interesaţi pot trimite un Curriculum vitae până la data de 30.10.2019 pe email: diasporatm@gmail.com sau personal la sediul Fundației: str. Putna nr 7.

Prelungire termen limită!!

Candidaţii interesaţi pot trimite un Curriculum vitae până la data de 20.12.2019 pe email: diasporatm@gmail.com sau personal la sediul Fundației: str. Putna nr 7.